خط پلاس

هدر سایت

دوره هنر جو 

برای تهیه این دوره می توانید روی تصویر مقابل کلیک کنید تا به صفحه محصول هدایت شوید .این دوره کلی هدیه به همراه دارد .بهترین و کاربردی ترین پست های ویدیو یی پیج خط پلاس به صورت دسته بندی شده در آن قرار دارد که می توانید به دلخواه آنها را دانلود کرده و ببینید  .مطالب این دوره برای هنرجو های مبتدی تا فوق ممتاز قابل استفاده می باشد.دوره  حاوی کلی فیلم و یک کتابچه 80 صفحه ای می باشد که به محض خرید لینک دانلود همه ویدیو ها برای شما فعال می شود و از همان لحظه قابل استفاده می باشد.

سوال های پر تکرار شما

محصول دانلودی چند مزیت دارد .اول این که به محض طی کردن مراحل خرید ،قابل دسترسی و دانلود هست .مشتری خیلی زود و بدون فوت وقت به محصول خود دسترسی خواهد داشت .

دوم اینکه مطالب کتاب به صورت pdf است ( کتاب الکترونیکی) خیلی ها با این موضوع مشکلی ندارند .هم ارزان تر تمام می شود و هم به خاطر چاپ آن درختی قطع نخواهد شد .مهم اطلاعات موجود در کتاب است .ضمنا اگر کسی صفحات خاصی را لازم داشت به راحتی می تواند پرینت بگیرد .

سعی کنید هنگام خرید مشخصات واقعی خود را وارد کنید .تا ما بتوانیم در صورت بروز مشکل رسیدگی نماییم .

پس از وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تلفن و ایمیل از شما یه سوال پرسیده می شود ،  می خواهید یک حساب کاربری ایجاد کنید ؟ تیک این محل را بزنید تا به نام شما یک حساب کاربری ایجاد شود .پس از خرید یک صفحه به نام شما ثبت خواهد شد .که دانلود های شما برای همیشه به نامتان وجود دارند .حتی در آینده هم اگر فایل های دانلود شده شما از بین رفت می توانید به حساب کاربری خود مراجعه کرده و مجدداً دانلود نمایید

قسمت اصلی دوره  هنر جو یک کتابچه و دوازده ویدیو و یک فایل فشرده است که سوالات انجمن در آن قرار دارد .بقیه موارد به عنوان هدیه قرار گرفته اند .پست های پر بازدید پیج خط پلاس در روز های آینده به نام اساتید در سایت قرار می گیرند تا کسانی که به تازگی وارد پیج می شوند نیز بتوانند به مطالب گذشته به راحتی دسترسی داشته باشند .

پست های پر بازدید پیج خط پلاس

استاد جواد بختیاری
واکاوی حروف و کلمات

استاد غلام حسین امیر خانی
پست های برگزیده

استاد سعید قادری
ناگفته های خوشنویسی

استاد علی شیرازی
پست های برگزیده

استاد امیر احمد فلسفی
پست های برگزیده

ویدیو های مکمل
هدیه های دوره هنر جو

صفحه آپارات هنر معلمی

مجموعه فیلم های آموزشی من برای دانش آموزان در این کانال آپارات قرار دارد .برای ورود به دسته بندی های این صفحه روی دکمه آپارات کیک کن.