آموزش خانواده ح

درس سوم – حروف – ح خ چ ج 

آموزش خانواده ح که شامل ح خ چ ج می باشد .فرم نوشتاری مشترکی دارند و فقط املای حروف متفاوت است .

بعد از دیدن ویدیوی آموزش خانواده ح  شما باید سعی کنید در ذهن خود شکل های نوشتاری این حروف را به یاد بیاوردید.این یاد آوری در تعمیم دادن های بعدی خیلی به شما کمک می کند .ضمنا به یک بار دیدن ویدئو اکتفا نکنید .چون خیلی زود فراموش می شوند .شما کافی است از طریق گوشی همراه در زمان های مختلف به مرور درس هفته بپردازید . و با دیدن زیاد شیوه نوشتاری را در ذهن خود دانلود کنید.تا در موقع لزوم بدون فکر کردن از آن استفاده کنید .

درس سوم خط تحریری ح ج چ خ
درس سوم خط تحریری ح ج چ خ

خود را محدود به تمرین های جزوه آموزشی نکنید. برای تکمیل فرایند یادگیری لازم است که شما کلمه های مختلف را در ذهن خود جستجو کنید که به این حروف ربط داشته باشند .چون شما با خط تحریر روزانه سر و کار دارید و نمی دانید چه کلماتی قرار است در آینده بنویسید .پس بهتراست همیشه آماده باشید و سعی کنید کلمه های مختلف را تمرین کنید .کلمه های جزوه آموزشی فقط راهنمای شما هستند و در هیچ جزوه آموزش نمی توان مقدار بسار زیادی کلمه به کار برد .

وقتی که ابزار تمرین شما مناسب باشد مثلا مداد خوب یا روان نویسی مناسب .حس نوشتن هم در شما تقویت می شود .مورد بعد مطلب مناسب است که شما را به سر شوق می آورد . توصیه می شود یه دفتر خط دار مناسب برای این کار در نظر بگیرید .اگر به شعر و ادبیات علاقه دارید یا جملات قصار الان فرصت مناسبی است که هم تمرین کنید و هم دفتری پر از جملات زیبا داشته باشید که حتما در آینده به درد شما خواهد خورد .در بیشتر اوقات نوشتن این جملات به شما کمک میکند که بهتر در حافظه شما ماندگارر شوند .

این نوشته در ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.